Hopp til innhold
Alle kurs og arrangementer

Tekna lederutvikling (GILA)

Bli bevisst din lederstil og utvikle dine lederferdigheter gjennom praktisk lederprogram

Dette arrangementet er ikke lenger aktivt, se vår kalender for kommende kurs og arrangementer.
Ordinær deltakeravgift
Kr 54,115
Tekna-medlem
Kr 51,115
14. feb. 2023 kl. 10:00
24. mai 2023 kl. 16:00
Avbestillingsgebyr: 19995
Kursnummer: 43859
Kontakt: Anu Helena Laakso - +4791348060

Tekna lederutvikling (GILA) gir deg praktisk ledertrening gjennom øvelser og konkrete verktøy levert av dyktige, inspirerende og erfarne veiledere.

GILA er fullbooket våren 2023. Vi har fortsatt ledige plasser høsten 2023 - for mer informasjon og påmelding trykk her.

Bli bevisst din egen lederstil og videreutvikle dine lederferdigheter gjennom et engasjerende kursprogram:

  • Hva gjør deg til en leder som skaper gode resultater
  • Hvordan bli en leder som medarbeidere ønsker å jobbe for
  • Slik skaper du et team som leverer

Programmet går over 9 dager, fordelt på 4 samlinger, og vil gi deg nye perspektiver og innspill for å:

  • Øke din selvinnsikt i lederrollen – hvordan virker du på andre?
  • Bli mer bevisst i lederrollen
  • Bli kjent med egen og andres motivasjon og personlighet
  • Bli god til å bevege andre
  • Styrke din endringskompetanse i omstillingsprosesser
  • Få team og grupper til å jobbe bedre sammen
  • Fremme dine kommunikasjonsferdigheter

Målgruppe

Teknas lederutvikling er tilpasset både deg som er ny i lederrollen, som ønsker å ta steget fra fagspesialist, eller allerede er i en lederstilling, enten på gruppe- eller mellomledernivå. Deltakerne er både fra privat og offentlig virksomhet.

Meld deg på her!

Program

  1. samling 14.-16. februar: Selvinnsikt og innsikt på team- og kulturnivå
  2. samling 14.-15. mars: Min og andres utvikling og motivasjon
  3. samling 19.-20. april: Meg i samhandling med andre
  4. samling 23.-24. mai: Meg som team- og organisasjonsutvikler

Det blir lagt stor vekt på egenaktivitet, både individuelt og i grupper. Du får muligheten til å påvirke gjennom å dele egne erfaringer, og få innspill på det du ønsker å utvikle. Tekna ønsker å tilby deltakerne et annerledes lederutviklingsprogram, som både sikrer personlig utvikling, ny kunnskap og nettverk. Gjennom programmet utvikles gode relasjoner med andre ledere.

Kursmateriale og dokumentasjon er inkl. i kursavgiften. Reise, middag og overnatting dekkes ikke av kursavgiften.

Begrenset antall plasser per gruppe. Meld deg på i dag!

Relaterte kurs og arrangementer

Del