Hopp til innhold
Dette arrangementet er ikke lenger aktivt, se vår kalender for kommende kurs og arrangementer.
Arrangør
logo NKF
Gratis og kun for NKF medlemmer. No-show avgift kr. 300.
Kr 0
27. nov. 2024
kl. 16:00–21:00
Haukeland universitetssjukehus, BERGEN
Oppmøte: Haukelandsveien 26A
Avbestillingsfrist: 11/25/2024
Kursnummer: 48953
Kontakt: Irene Haugli - +4793259553

Kjære medlemmer i Bergen. Vi inviterer dere til en spennende fagkveld med omvisning, god mat og drikke!

Vi får en omvisning på det nye protonsenteret på Haukeland sykehus, både inne og ute. Her vil se på det som skal bli et av Norges ledende anlegg på strålebehandling. Vi vil gå gjennom det tekniske anlegget, med spesifikt fokus på ammoniakk-kjølesystemet som er installert. Vi vil ha et spesielt fokus på designplan, utfordringer og løsninger.

Representanter fra Helse Bergen, Multiconsult og Therma vil være til stede for å bidra med informasjon om det kuldetekniske utstyret i bygget.

Etter omvisningen vil vi dra til JAJA Restaurant & Bar på Danmarksplass for middag og drikke. Foreningen dekker maten, samt drikke til maten.

Transport: Deltakere må sørge for egen transport. Fra Haukeland til Danmarksplass kan man eventuelt gå samlet.

No-show avgift kr. 300!

Les mer om medlemskap i NKF.​

Relaterte kurs og arrangementer

Del