Kræsjkurs i Fluidmekanikk 1

Vi arrangerer kræsjkurs i Fluidmekanikk for alle våre studentmedlemmer!
Ikke helt klar for eksamen i Fluidmekanikk? Da må du melde deg på kræsjkurs med Tekna!
Kursholder Petter Rikheim Benonisen gir deg en oversikt over det viktigste i emnet og går gjennom noen tidligere eksamensoppgaver.
Kurset varer i 4 timer: 4•45 min økter forelesning og 15 min pause mellom hver, og vi håper dette vil gi dere en god oversikt før eksamen.
Vi gjør oppmerksom på at dette kurset er uoffisielt, og har ingen direkte tilknytning til emnet som holdes på NTNU. Tekna kjenner ikke til innholdet i årets eksamener.
Vel møtt!
Kurset er for studentmedlemmer i Tekna. Ikke medlem? Husk at om du melder deg inn nå får du neste semester gratis. Meld deg inn her. Husk å ha klart påmeldingsbekreftelsen du har fått på e-post på selve arrangementet. OBS: Dersom du nylig har meldt deg inn i Tekna, men ikke fått bekreftelsen enda, så kan du skrive dette i kommentarfeltet ved påmelding.