Hopp til innhold
Alle kurs og arrangementer

Innføringskurs før Årets lokale forhandlinger i staten

Valgfritt ekstratilbud for nye tillitsvalgte

Kolleger i samtale
Kurset er gratis og for tillitsvalgte i statlig sektor
Kr 0
03. juni
kl. 10:00–17:30
Kursnummer: 47516
Kontakt: Nils Christian Børresen - +4798221748

For å gjøre deg tryggere i rollen, og skikkelig forberedt til to kursdager med råd om forhandlinger, tilbyr vi også i år en egen kursdag før selve kurset om årets lokale forhandlinger begynner.

Dette er en egen kursdag for deg som er ny tillitsvalgt. Du får en grundig innføring i hvordan sentrale og lokale forhandlinger er organisert, og blir kjent med alle nødvendige begreper.

Kurset passer både for deg som er helt ny, men også hvis du er erfaren og ønsker en repetisjon av det grunnleggende om lønnsforhandlinger.

Årets lokale forhandlinger i staten

Husk at du også må melde deg på Årets lokale forhandlinger i staten 4. og 5. juni (Sandefjord) eller 27. og 28. august (Oslo)!

Årets lokale forhandlinger er en av statlig sektors viktigste årlige møteplasser. Her møtes nye og erfarne tillitsvalgte. Les mer og meld deg på her

Reisebestilling og refusjon av utlegg

Du får tilsendt en lenke til Egencia, vårt reiseselskap, i din påmeldingsbekreftelse. Har du ikke mottatt lenken, kan du kontakte kursansvarlig Nils Christian Børresen på ncb@tekna.no.

Overnatting bestiller Tekna til dere som krysser av for dette i påmeldingen. Reisen bestiller du selv, men vent til 14 dager før kursstart i tilfelle kurset må avlyses eller utsettes.

Kurset er et gratis tilbud til alle i styret i den lokale gruppa. Tekna dekker reise og opphold. Les mer om refusjon av utlegg her.

PS: Prosjektnummeret til dette kurset er 2501017

Kurser går på Scandic Park Hotel i Sandefjord.

Del