Årsmøtewebinar 2021 "Akseptkriterier – kan risiko aksepteres?"

Hvem er risikoen akseptabel for og hvem setter kriteriene for hva som er akseptabelt og godt nok?
I forskjellige sammenhenger hører vi at: «Denne risikoen er akseptabel».
Akseptabel for hvem og hvem setter kriteriene for hva som er akseptabelt og godt nok?
I dette seminaret møter du foredragsholdere som på hvert sitt fagfelt må ta beslutninger om hva som er akseptabel risiko og hvordan risiko vurderes.
Arrangementet gjennomføres på Teams og du vil få tilsendt en møtelenke etter at du har meldt deg på.
Ved å delta samtykker du til at andre deltakere i Teams-møtet ser navnet ditt, hører og ser deg hvis du hhv har mikrofonen og kamera på under møte.
Webinaret blir spilt inn. Etter arrangementet legges innleggene og videoen ut på hjemmesiden til ESRA.
PS: Bli personlig medlem av ESRA og delta gratis på webinaret. (Kryss av for «personlig medlem ESRA ved påmeldingen og skriv i felt "Tilleggsopplysninger" at du nettopp har meldt deg inn).
Årsmøte starter rett etter webinaret (kl. 11:00) og har egen påmelding. MELD DEG PÅ HER til årsmøte som er for personlige medlem i ESRA.
VELKOMMEN TIL ET SPENNENDE ÅRSMØTEWEBINAR.